Najem okazjonalny Kraków

Kraków, znany również jako “Miasto Królów”, jest jednym z największych i najbardziej dynamicznych miast w Polsce. Z jego bogatą historią, wspaniałą architekturą i prężnie rozwijającym się rynkiem nieruchomości, Kraków jest atrakcyjnym miejscem dla wynajmu mieszkań. Wśród różnych form najmu, najem okazjonalny w Krakowie zyskuje na popularności.

Co to w ogóle jest najem okazjonalny ?

Najem okazjonalny to specyficzna forma najmu, która gwarantuje zarówno wynajmującemu, jak i najemcy pewne korzyści.

Jest to rodzaj umowy, w której wynajmujący (właściciel nieruchomości) i najemca (osoba wynajmująca nieruchomość) zawierają umowę najmu na określony czas, nie dłuższy niż 10 lat.

Korzyści najmu okazjonalnego.wynajem mieszkania Kraków

Najem okazjonalny oferuje korzyści zarówno dla wynajmującego, jak i najemcy. Dla wynajmującego, najem okazjonalny gwarantuje szybką i łatwą eksmisję najemcy, który nie płaci czynszu lub nie przestrzega warunków umowy. Dla najemcy, najem okazjonalny zapewnia pewność stałego czynszu i dachu nad głową na czas trwania umowy.

Wymagania dotyczące najmu okazjonalnego.

Do zawarcia umowy najmu okazjonalnego wymagane są następujące dokumenty:

  1. Umowa najmu okazjonalnego: zawiera odpowiednie punkty, które wymagają od najemcy poddania się rygorowi egzekucji w trybie art. 777 k.c.p.
  2. Oświadczenie o adresie: jest to oświadczenie właściciela innego mieszkania lub domu, który pisemnie pozwala na eksmisję najemcy do jego lokalu.
  3. Akt notarialny: inaczej rygor poddania się egzekucji w trybie art. 777 k.c.p. Jest to finalny etap najmu okazjonalnego.

Z najmu okazjonalnego może skorzystać każda osoba fizyczna, lub działalność założona na osobę fizyczną. Jest to szczególnie korzystne dla osób z zagranicy, które nie mają zameldowania na terenie Polski, jako forma zabezpieczenia wynajmującego przed ewentualnym oszustwem.

Adres do najmu okazjonalnego – w Krakowie nawet w 6 godzin !

Jeśli jesteś obcokrajowcem lub nie masz zameldowania na terenie Polski, a musisz przedstawić oświadczenie o adresie do umowy najmu okazjonalnego, możesz skorzystać z usług firm oferujących tego typu oświadczenia. Adres do najmu okazjonalnego w Krakowie możesz uzyskać w zaledwie 6 godzin: https://najem-okazjonalny.com/sklep/

Wiele wynajmujących doskonale wie, że najem okazjonalny w Krakowie to atrakcyjna opcja dla zarówno wynajmujących, jak i najemców. Zapewnia on bezpieczeństwo i pewność dla obu stron, a także oferuje korzystne warunki najmu. Pamiętaj jednak, że zawarcie umowy najmu okazjonalnego wiąże się z określonymi wymaganiami i kosztami, które należy uwzględnić. Jeśli spełniasz te wymagania i jesteś gotowy na te koszty, najem okazjonalny może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Autor

  • Ukończył Wyższa Szkołę Zarządzania i Biznesu. Zajmuje się doradztwem i inwestycjami finansowymi. Jego hobby to gra w ping ponga.